Керівник

Христина Бущак

Христина Бущак (колишнє прізвище – Чабан)

Закінчила Львівську державну консерваторію імені М. Лисенка.

Керує хором «Вірую» з 1997 року. За цей час їй вдалося значно підняти рівень аматорського колективу, внести розмаїття у його репертуар. Серед нових творів – літургії Я. Яциневича, С. Стельмащука, М. Березовського, хорові концерти А. Веделя, М. Березовського, Д. Бортнянського, М. Вербицького, твори російських композиторів П. Чеснокова, С. Рахманінова, О. Архангельського, сучасні твори європейських композиторів. Крім того, хор збагатився вивченням Воскресної утрені, Чину вінчання, Панахиди, Вечірньої тощо. Однією з яскравих сторінок для колективу було вивчення «Реквієму» Ґабрієля Форе і виконання його на сцені Львівського залу органної та камерної музики спільно з капелою «Боян» у листопаді 2008 року.

Христина Бущак була одним із головних організаторів проекту «Фестиваль церковної хорової музики», що проводився кілька років поспіль у Церкві свв. Ольги і Єлизавети. Цей фестиваль дав поштовх багатьом іншим львівським хорам проводити подібні акції у себе.
Христина Бущак має свій особливий стиль роботи з аматорським колективом, рівно як і своє власне трактування багатьох музичних творів, що врешті робить плоди її діяльності цікавими не тільки для парафіян храму, але і для фахівців. Концерти хору завжди збирають велику кількість глядачів.