Галерея

View The 2012 - Подорож на Поділля Album

2012 - Подорож на Поділля

Влітку 2012 року хор "Вірую" здійснив екскурсійно-місійну поїздку до Кам'янця-Подільського. Шлях пролягав через Джуринський водоспад, Крривченські печери, Заліщики, Хотин. Чудові краєвиди, гарна природа, духовний супровід отця Ігоря Калаша, а також Божественна Літургія у місцевому храмі - все це надовго запам'ятається хористам.

View The 2012 - Свято коляди Album

2012 - Свято коляди

Свято прощання з колядою 12 лютого 2012 року у нашому храмі, організоване спільно з дитячим хором "Надія". Фото люб'язно надані парафіянкою Мартою Осадцою, за що ми їй дуже вдячні.

View The 2012 - Фестиваль

2012 - Фестиваль "Велика коляда"

Участь колективу у щорічному різдвяному фестивалі "Велика коляда"

View The 2011 - Храмовий празник у с. Воля Висоцька Album

2011 - Храмовий празник у с. Воля Висоцька

21 листопада 2012 р. хор здійснив подорож до села Воля Висоцька Жовківського району на запрошення місцевої громади і пароха. Божественна Літургія звучала по-особливому у старовинній дерев'яній церкві.

View The 2011 - Святкуваня 20-річного ювілею хору Album

2011 - Святкуваня 20-річного ювілею хору

20 листопада 2011 року у Будинку органної та камерної музики відбувся концерт парафіяльного хору "Вірую" церкви Свв. Ольги і Єлизавети. Захід відбувся з нагоди 20-тої річниці від заснування колективу.

View The 2007 - Молодіжний форум у Києві Album

2007 - Молодіжний форум у Києві

У серпні 2007 року відбулася непересічна подія для УГКЦ: у Патріаршому Соборі у Києві відбувся молодіжний форум християнської молоді. На спільній Літургії були присутні багато тисяч людей, а супроводжував цю Літургію зведений хор, у якому брав участь і хор "Вірую". Духовно опікувався хористами на форумі завжди бадьорий і повний сил отець Миколай Фредина.

View The 2007 - На реколекціях у Яремчі. Манявський Скит. Крилос Album

2007 - На реколекціях у Яремчі. Манявський Скит. Крилос

Отець Миколай Фредина вміє не тільки захопити парафіян щирою і розумною проповіддю, але й організувати для хористів незабутні реколекції у Карпатах у поєднанні з чудовим відпочинком.

View The 2006 - Ювілейний концерт до 15-річчя Album

2006 - Ювілейний концерт до 15-річчя

До свого 15-річчя хор "Вірую" дав сольний концерт у Львівському будинку органної та камерної музики. Зал був заповнений ущерть. Звучали духовні твори українських та зарубіжних композиторів. Випущено аудіодиск із записом цього концерту.

View The 2006 - Проща до Гошева Album

2006 - Проща до Гошева

Поїздки до монастирів допомагають хористам відновити духовні сили.

View The 2006 - Співаємо шлюби у різних церквах Album

2006 - Співаємо шлюби у різних церквах

Не один десяток подружніх пар з захопленням згадує своє вінчання у нашому, а також і в інших храмах, яке прикрашав спів нашого хору.

View The 2006 - Великдень. Воскресна утреня Album

2006 - Великдень. Воскресна утреня

Спів Воскресної Утрені щороку на Великдень – гарна традиція, започаткована ще отцем Михайлом Федорівим.

View The Давні Album

Давні

Фото з життя колективу до 2006 року. Однією з найвизначніших подій була участь у зведеному хорі, що супроводжував Божественну Літургію на Львівському іподромі під час візиту Святійшого Отця Івана Павла II. Крім цього, визначним було різдвяне благочинне концертне турне по містах Німеччини у 2004 році. Також участь у фестивалях хорової музики, організація такого фестивалю у своєму храмі.